نوع خبر 
 
 
با هم اندیشی آموزش و پرورش و دانشگاه،افق های جدید در آموزش گشوده می شود

همزمان با دهه کرامت و سالروز ولادت با سعادت امام رضا(ع) و در جهت تعامل سازنده دانشگاه و آموزش و پرورش،جلسه ای با حضور محمدرضا مشهدی عباسی رئیس آموزش و پرورش شهرستان دماوند و معاونین وی به همراه جمعی از مدیران دبیرستانهای شهرستان دماوند در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد دماوند برگزار شد.

در این جلسه هادی عبدالهی فر معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی این واحد دانشگاهی ، رضا نهاوندی معاون اداری مالی،اسدالهی معاون پژوهش و فناوری و جمعی از مسئولین دانشگاه حضور داشتند.

در این جلسه محمدرضا مشهدی عباسی رئیس اداره آموزش و پرورش دماوند در سخنانی ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله دکتر صفری در دماوند ، اظهار داشت :بنده در چند نوبت بازدید مختلفی که از دانشگاه آزاد دماوند داشته ام شاهد شکل گیری یک مجموعه ی وسیع و بزرگ علمی هستم که با زحمات فراوان شکل گرفته و در حال خدمات رسانی به مردم شهرستان دماوند و استان تهران است.

وی ادامه داد:بازدید از امکانات دانشگاه باعث ایجاد امید در مردم و دانش آموزان می شود و ما در آینده نزدیک این امکان را برای دانش آموزان فراهم خواهیم نمود؛ضمن اینکه این دیدارها باعث کسب آگاهی کامل از دانشگاه و کسب تجربه می شود و با هم اندیشی آموزش و پرورش و دانشگاه،افق های جدید در امر آموزش گشوده می شود.

وی ادامه داد : جای شکر دارد که در محل زندگی ما، دانشگاه وجود دارد و از هر لحاظ به نفع خانوادهاست که فرزندانشان در محل زندگی خود ادامه تحصیل بدهند.

در ادامه هادی عبدالهی فر معاون آموزشی دانشگاه نیزضمن خیر مقدم به حضار و تبریک ولادت امام رضا(ع) و همچنین بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به کشور در سخنانی ضمن بیان گوشه ای از عملکرد و نحوه شکل گیری دانشگاه از آغاز تا کنون گفت: حضور 110 اساتید مجرب وتوانمند هیات علمی و 650 استاد مدعو ، بهره گیری از نیروی تخصصی 180 کارمند که 90 درصد آنها بومی شهرستان دماوند هستند، وجود کتابخانه با 48000 جلد کتاب ، امکان استفاده از آزمایشگاه ها و کارگاه های واحد برای دانش آموزان توسط عقد قرارداد تنها بخشی از زیر ساخت های دانشگاه آزاد اسلامی در دماوند است که آمادگی این واحد دانشگاهی برای ادامه تحصیل دانش آموزان با کیفیت مطلوب را میسر و آسان کرده است.

رضا نهاوندی معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی دماوند نیز در سخنانی اظهار داشت:وامهای مختلف دانشجویی در جهت رفاه حال دانشجویان در واحدهای مختلف دانشگاهی در نظر گرفته شده است؛همچنین در جهت ادامه تحصیل معلمین شهرستان دماوند هم سعی میکنیم که چه در زمینه مالی و چه در زمینه روزهای برگزاری کلاس به ویژه در روزهای 5 شنبه و جمعه مساعدت نماییم.

وی افزود:چنانچه آموزش و پرورش تمایل داشته باشد،ما آمادگی جذب و آموزش دانش آموزان نخبه شهرستان را داریم.

حسن اسدالهی معاون پژوهش و فناوری واحد دماوند نیز به دستاوردهای علمی دانشگاه اشاره کرد و گوشه ای از فعالیتهای پژوهشی واحد را بازگو نمود و اظهار داشت:عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه وآموزش وپرورش برای استفاده از کارگاه ها،دسترسی به مقالات علمی و کاربردی کردن طرح ها و پایان نامه های دانشگاهی و برگزاری کلاسهای ضمن خدمت برای معلمین در دانشگاه زمینه هایی است که در آنها امکان همکاری دانشگاه و آموزش و پرورش وجود دارد.

در ادامه تعدادی از مدیران حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و مسئولین حاضر در جلسه،ضمن جمع بندی مباحث به سوالات پاسخ دادند.

در ادامه حاضرین در جلسه از امکانات آزمایشگاهی ، کارگاهی ، آموزشی و ورزشی و رفاهی دانشگاه بازدید نمودند و مقرر شد امکان بازدید دانش آموزان و والدین از دانشگاه در هفته جاری فراهم گردد.

چهارشنبه 27 مرداد 1395  9:53

آخرين تاريخ بازديد : پنجشنبه 1 اسفند 1398  4:26:20
تعداد بازديد از اين خبر : 1974
      انتخاب وب سایت