نوع خبر 
 
 
به چالش های ارزشی ورود پیدا کنیم و با ارائه راه حل،بینش خود را با مسائل روز تطبیق دهیم

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران عنوان کرد:

باید به چالش های ارزشی ورود پیدا کنیم و با ارائه راه حل ، بینش خود را با مسائل روز تطبیق دهیم

 

حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم طیبی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران در نشست هماهنگی مدیران گروه های معارف اسلامی واحد های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد دماوند برگزار شد ، ضمن تشریح موقعیت کنونی کشور در زمینه اعتقادی اظهار داشت: ما هم اکنون در مرحله گذار به سر می بریم و در این دوران اساتید و مدرسان گروه معارف ما باید پژوهش های دینی را به سمت سالم سازی سوق دهند و اجازه ورود افکار ناسالم و ضد اسلامی را به ذهن و قلب جوانان ندهند.

حجت الاسلام و المسلمین طیبی افزود: تعاریف جامعه امروز ما از مسائل مختلف فرهنگی و ارزشی فرق کرده است؛ خود موضوع عوض نشده و ارزشها همان است اما شرایطی که امروز دنیا را احاطه کرده است  نگاه دیگری را می طلبد که بتواند با حفظ ارزشها و اصول و مفاهیم الهی ، امروز را هم تبلیغ کند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ادامه داد: باید به چالش های ارزشی ورود پیدا کنیم و با ارائه راه حل، بینش خود را نیز با مسائل روز تطبیق دهیم و توضیحات منطقی و مصلحتی که با اصول مغایرت نداشته باشد و به روز باشد را ارائه دهیم و خوراک فرهنگی جامعه را تامین نماییم.

طیبی در پایان گفت: ما باید با وسعت نظر به مفاهیم دینی بنگریم و جاذبه های دین را برای جوانان به تصویر بکشیم و نگاه همگان را به ارزشها معطوف کنیم.

در ابتدای این مراسم ، دکتر محمود صفری رئیس و حجت مداحی معاون دانشجویی و فرهنگی واحد دماوند ضمن خیر مقدم به حضار گزارشی کوتاهی از فعالیتهای مختلف دانشگاه بویژه در حوزه فرهنگی ارائه نمودند.

چهارشنبه 6 مرداد 1395  15:45

آخرين تاريخ بازديد : دوشنبه 31 تير 1398  14:1:45
تعداد بازديد از اين خبر : 1327
      انتخاب وب سایت