نوع خبر 
 
 
تقدیر از فعالان اقامه نماز و برندگان مسابقه خورشید کرامت
 

کانون قرآن و عترت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در راستای ترویج فرهنگ قرآنی ، قرآن پژوهی و نماز در بین جوانان اقدام به تقدیر از فعالان اقامه نماز در این واحد نمود.

همزمان با دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا(ع)و بعد از قرائت زیارت پر فیض عاشورا در محل نمازخانه ساختمان آموزشی شماره یک و با حضور هیات رئیسه دانشگاه از فعالین اقامه نماز تقدیر شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین احمدی مدیر فرهنگی اجتماعی دانشگاه،از حضور همکاران و استادان در نماز جماعت تشکر نمود و توجه به فریضه مقدس نماز را از اولویت های دانشگاه برشمرد.

در ادامه حجت مداحی معاون دانشجویی فرهنگی واحد از همه کسانی که در راستای کمک به برنامه های قرآنی بخصوص؛ محفل انس با قران کریم؛قرائت روزانه قرآن و حضور در نماز جماعت گام برداشته بودند تشکر نمود و در ادامه از تعدادی از کارکنان و دانشجویان با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه با حضور رییس دانشگاه تقدیر شد.

در ادامه ابوذر عبدالهی فرمانده بسیج کارکنان واحد در خصوص برگزاری مسابقه خورشید کرامت که بمناسبت دهه کرامت و به همت پایگاه مقاومت بسیج کارکنان تدارک دیده شده بود توضیحاتی ارائه داد.

سپس مراسم قرعه کشی صورت پذیرفت و در نهایت آقایان محمد فاضلی،مهدی توکلی و امیر حاج امینی به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم شدند.

دوشنبه 25 مرداد 1395  16:38

آخرين تاريخ بازديد : دوشنبه 31 تير 1398  11:55:26
تعداد بازديد از اين خبر : 1214
      انتخاب وب سایت